Poznaj naszą firmę

Tonar Usługi dźwigowe


Firma Tonar to jedna z największych firm w Polsce i największa na terenie Dolnego Śląska firma świadcząca usługi dźwigowe.

Nasze doświadczenia sięga 1989 roku – wówczas zaczęliśmy naszą nową drogę życiową, która przerodziła się w imponujące, rodzinne przedsiębiorstwo, cenione wśród dużego grona klientów. Oferujemy dźwigi – o tonarzu 25, 30, 40, 50, 70, 90, 100, 130, 160, 200, 220, 250, 300, 350 i 500 ton marki Liebherr.

Jesteśmy firmą rodzinną. Zaczynaliśmy od jednego żurawia o tonarzu 6 ton, po 2000 roku w naszej firmie zaszły duże zmiany, które szybko zaprocentowały.

Dlaczego Tonar

Działamy na terenie Dolnego Śląska ale również wysyłamy nasze dźwigi w Polskę.


Wychodząc oczekiwaniom klientów i rynku, powiększyliśmy nasz park maszynowy o żuraw kołowy o tonarzu 500 ton. Pracujemy na dźwigach najlepszej marki na świecie – Liebherr. Jest to wyznacznik poziomu świadczonych przez nas usług poprzez wyspecjalizowaną kadrę operatorów pracujących na najlepszym sprzęcie.

W chwili obecnej dysponujemy ponad 40 maszynami. Dzięki temu tworzymy prężnie działającą i w pełni dyspozycyjną firmę. Służymy profesjonalną pomocą i doradztwem w zakresach doboru żurawia, oględzin miejsca pracy, przygotowania i zabezpieczenia terenu podczas prac dźwigowych.

Pracujemy między innymi w takich miastach jak: Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Zielona Góra, Opole, Katowice, Kłodzko, Lubin, Głogów, Leszno, Zgorzelec, Gliwice, Świdnica, Drawsko, Kołobrzeg, Poznań, Warszawa, Łódź, Opole, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz, Konin. W celu zapoznania się ze szczegółową specyfikacją naszych dźwigów zapraszamy do odwiedzenia zakładki

Masz pytanie ? Skontaktuj się z Nami

+48 880 717 419


Skontaktuj się z nami
ZAMÓW DŹWIG