Oferty pracy

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO

OPIS STANOWISKA:
  • obsługa sprzętu dźwigowego zgodnie z uprawnieniami,
  • wykonywanie prac towarzyszących obsłudze żurawi oraz dźwigów,

  • OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
  • uprawnienia operatorów żurawia samojezdnego kat. II Ż,
  • wymagane prawo jazdy kat. C,
  • doświadczenia w branży (istnieje możliwość przyuczenia).

  • OFERUJEMY:
  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia oferując umowę o pracę,
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • możliwość nabycia nowych kwalifikacji
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,
  • Praca na terenie Dolnego Śląska.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres biuro@tonar.pl

    PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

    OPIS STANOWISKA
  • telefoniczna obsługa klienta,
  • obsługa sprzętów biurowych,
  • przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów,
  • przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych,
  • uzupełnianie baz danych,
  • komunikacja z innymi firmami i partnerami,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich),
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,
  • zamawianie materiałów biurowych.

  • Praktycznej znajomości Pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
  • dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności,
  • sumienności w realizacji obowiązków,
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny).

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • Praca w biurze na terenie Wrocławia,
  • Równowagę pomiędzy życiem prywatnym, a pracą,
  • Uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

    Masz pytanie ? Skontaktuj się z Nami

    +48 880 717 419

    Skontaktuj się z nami
    ZAMÓW DŹWIG